Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Складні ножі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Складні ножі - це дуже корисний та необхідний аксесуар для відпочинку на природі чи просто для використання у повсякденному житті. Якісний складний нож - це інструмент, який допоможе виконувати різні задачі, та при цьому його буде легко та зручно носити з собою.

Асортимент складних ножів

Складні ножі зазвичай поділяють на три основні категорії:

  • кишенькові – найпростіший варіант, який зазвичай використовується у побуті чи на природі для нарізки продуктів або виконання простих ремонтних робіт;
  • для активного відпочинку – в цю категорію входять туристичні, рибальські та мисливські ножі, які мають складнішу будову для виконання певних завдань;
  • тактичні та армійські складні ножі – міцні та довговічні моделі з особливою будовою для універсального використання, які зазвичай належать до категорії холодної зброї.

Також існує окрема категорія декоративних та сувенірних складних ножів. Такі вироби зазвичай не використовують за призначенням – вони виконують роль декоративного оздоблення приміщень.

Нюанси вибору складних ножів

При виборі ножа в першу чергу важливо враховувати його використання, однак це не єдиний важливий критерій. Інструмент має складатися з леза, створеного з нержавіючої сталі, та міцної рукоятки. Якщо рукоятка повністю або частково зроблена з металу – це теж має бути нержавіюча сталь.

Також важливо, щоб складний ніж не визнавався холодною зброєю, адже за носіння такої речі можуть бути проблеми з законом. Щоб визначити, чи є конкретний ніж холодною зброєю, необхідно звернути увагу на три параметри:

  • довжина клинка – лезо має бути коротшим за 9 мм;
  • товщина клинка – полотно на звичайних ножах для туристів, мисливців та рибалок має товщину менше 2,6 мм;
  • структура рукоятки – вона має зручно лежати в руці, але не мати упору, який не дає ножу зіслизнути з руки під час удару.

Якщо по всіх трьох параметрах ніж перевищує дозволені норми (довжина клинка 9 см і більше, товщина 2,6 мм, рукоятка з упорами), тоді він вважається холодною зброєю. Якщо характеристики ножа збігаються за одним з перелічених параметрів – можуть виникати сумніви щодо його визначення холодною зброєю. Саме тому краще за все купувати такі інструменти в спеціалізованих магазинах, таких як наш, де ви точно можете дізнатися експертний висновок щодо приналежності ножа до забороненої чи дозволеної категорії використання.

Вгору