Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Мультитули

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Мультитул – багатофункціональний компактний інструмент, який здатен терміново владнати більшість неполадок та замінити декілька видів стандартного інструменту. Інструменти надзвичайно корисні у різних життєвих ситуаціях – вдома, на природі та навіть під час туристичних подорожей. Проте постійно мати при собі повний кейс інструментів не дуже зручно, а в мандрівки брати його з собою взагалі недоречно. Саме цю функцію виконує мультитул. 

Різновиди мультитулів

Мультитул містить в собі багато корисних інструментів, які найчастіше необхідні для розв’язання побутових проблем. Такий предмет легко постійно тримати під рукою, що робить його більш універсальним за звичайні інструменти.

Мультитул зазвичай складається з наступних елементів:

  • викрутка – хрестоподібна викрутка доповнена відкривачкою;
  • пила – допоможе пиляти дерево та пластик;
  • пилка – зручний інструмент, щоб згладжувати заусенці та шорсткі поверхні; 
  • пасатижі – багатофункціональний інструмент для захоплення та утримання дрібних деталей;
  • ніж – такий прилад знадобиться у будь-якій подорожі;
  • біти – у набір входить 9 різних додаткових насадок для викрутки;
  • чохол – дозволяє зручно упакувати мультитул та закріпити його на ремені для швидкого доступу при роботі.

Набір елементів може відрізнятися залежно від моделі інструменту. Усі робочі частини мультитулу зроблені з нержавіючої сталі – такий міцний матеріал легко витримає навантаження під час роботи. Рукоятка виробу створена з якісного пластику, завдяки чому інструмент має невелику вагу. Перелічені характеристики забезпечують, що мультитул буде стійким до вологи та деформації.

Як обрати якісний мультитул

Щоб вибрати мультитул, який дійсно приноситиме користь, варто заздалегідь підготуватися:

  • визначити ціль використання – мультитул має виручити вас з найбільш незручних ситуацій, у які ви потенційно можете потрапити, наприклад, щоб розібрати зламаний замок на міжкімнатних дверях;
  • підібрати розмір – існують варіанти мультитулів для домашнього використання, подорожей та професійних робіт, і кожен з них буде мати різний розмір та набір інструментів;
  • підібрати якісний матеріал виготовлення – дешеві вироби нерідко створюють з найпростішого матеріалу, тому інструмент починає ржавіти або ламатися під час роботи, тому важлива не ціна, а саме якість.

Також важливо підібрати інструмент по способу носіння, адже вони бувають в чохлах, у вигляді браслетів та навіть як брелоки. Дотримуючись простих порад, ви легко виберете мультитул, що відповідатиме вашим потребам, стилю та способу життя.

Вгору